• Home
  • /
  • Ośrodek Wczasowy

Ośrodek Wczasowy

 Kierownictwo Ośrodka Wczasowego „Bałtyk” w Jarosławcu serdecznie wita wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową i zaprasza do wypoczynku w pięknie położonym i przyjaznym obiekcie.


Jarosławiec położony jest w samym sercu środkowego wybrzeża, jest uroczą wioską rybacką otoczoną pięknymi lasami. Od zarania dziejów mieszkali tu rybacy, którzy w chwilach pomiędzy połowami zajmowali się zbieraniem i obróbką bursztynu, którego do dziś dużo znajduje się w tej okolicy. Należy wspomnieć o bardzo specyficznym i nadającym charakterystyczny klimat położeniu. Składa się na to dalekie wysunięcie w morze zapewniające najczystszą klasę czystości wody na wybrzeżu. Jest to również spotęgowane tym, iż w pobliżu nie ma żadnego przemysłu jak i ujść większych rzek. Piękne plaże, klifowe wybrzeże porośnięte drzewami iglastymi, z wieloma punktami widokowymi stanowią o wyjątkowości tego miejsca. Latarnia morska , Muzeum Bursztynu, przystań rybacka, pomnik rybaka oraz bardzo dobrze rozwinięte zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe zapewnią znakomity wypoczynek.

 

           Jedną z zalet naszego ośrodka jest atrakcyjna lokalizacja z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt otoczony jest sosnowym lasem, który tworzy specyficzny przyrodoleczniczy mikroklimat mający korzystny wpływ na górne drogi oddechowe. Rozległy teren pozwala na nieskrępowany wypoczynek i zapewnia dużo przestrzeni. Jest to znakomite miejsce do uprawiania: joggingu, wycieczek pieszych  i rowerowych.
 
                                                          
 

 

                                      Na letni wypoczynek w ośrodku ,,Bałtyk'' składają się przede wszystkim pobyty z całodziennym wyżywieniem. W naszym ośrodku dbamy nie tylko o relaks i komfort gości, ale również o aktywny wypoczynek. Na terenie ośrodka znajduje się wielofunkcyjne boisko, plac zabaw, stoły do ping-ponga, ogólnodostępny grill i miejsce na ognisko.
 
 
Poza sezonem chętnie będziemy gościć Państwa o każdej porze roku . 
 
                                   Nasz ośrodek zapewnia, oprócz wypoczynku gości indywidualnych, idealne warunki dla grup zorganizowanych. Zapewniamy pobyt na wysokim poziomie. Organizujemy w zależności od potrzeb: zabawy, wycieczki oraz inne atrakcje.
 
                                    Organizujemy również pobyt dla dzieci i młodzieży, który zawiera noclegi oraz całodzienne wyżywienie (składające się z trzech posiłków dziennie) oraz atrakcje tj. ognisko z kiełbaskami i muzyką, dyskoteka, gry i zabawy sportowe.
 
Back to Top